Слайд-шоу
Слайд-шоу

Центральна виробничо-технологічна лабораторія

 

 

 

Графік засідань

Спеціалізованої дегустаційної комісії Укрхлібпрому (СДКУ) з оцінки якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних виробів, які будуть проведені у 2024 році ЦВТЛ Укрхлібпрому (м. Київ, проспект Георгія Нарбута, 1, к.320).

Детальніше>>

Графік засідань

Спеціалізованої дегустаційної комісії Укрхлібпрому (СДКУ) з оцінки якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних виробів, які будуть проведені в ЦВТЛ Укрхлібпрому (Київ, просп. Визволителів,1, кімн. 320) у 2023р.

Детальніше>>

Графік засідань

Спеціалізованої дегустаційної комісії Укрхлібпрому (СДКУ) з оцінки якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних виробів,  які будуть проведені  в ЦВТЛ Укрхлібпрому (Київ, просп. Визволителів,1, кімн. 320) у 2022р.

Детальніше>>

Графік засідань

Спеціалізованої дегустаційної комісії Укрхлібпрому (СДКУ) з оцінки якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних виробів,  які будуть проведені  в ЦВТЛ Укрхлібпрому (Київ, просп. Визволителів,1, кімн. 320) у 2021р.

Детальніше>>

Графік засідань

Спеціалізованої дегустаційної комісії Укрхлібпрому (СДКУ) з оцінки якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних виробів,  які будуть проведені  в ЦВТЛ Укрхлібпрому (Київ, просп. Визволителів,1, кімн. 320) у 2020р.

Детальніше>>

Щодо змін до нормативних документів на вироби хлібобулочні та борошняні кондитерські

Детальніше>>

Щодо нових нормативних документів на вироби хлібобулочні та кондитерські

Детальніше>>

Щодо нормативних документів

Детальніше>>