Слайд-шоу
Слайд-шоу

Список нагороджених трудовою відзнакою «Почесний пекар України»

 

 

 

Список працівників хлібопекарської  галузі, нагороджених заохочувальною трудовою відзнакою «Почесний пекар України».

  1. Богдан Михайло Трохимович – генеральний директор Об’єднання «Укрхлібпром» (посмертно).
  2. Татаринова Олена Володимирівна – генеральний директор ВАТ «Черкаський хлібокомбінат».
  3. Іванова Інна Олександрівна – консультант з економічних питань ЗАТ «Ізяславський хлібозавод».
  4. Мізернюк Ольга Володимирівна – голова Наглядової Ради ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».
  5. Дерюгіна Лариса Костянтинівна – заступник директора з виробництва ПрАТ «Донецький булочно-кондитерський комбінат».
  6. Бабич Валерій Анатолійович – заступник генерального директора з технічних питань і стратегічного розвитку ПАТ «Київхліб».
  7. Яненко Микола Іванович – ветеран праці ПАТ «Київхліб».
  8. Понеділок Надія Григорівна – ветеран праці ПрАТ «Дзержинський хлібокомбінат».
  9. Сачко Жанета Михайлівна – ветеран праці ПрАТ «Дзержинський хлібокомбінат».
  10. Лебедєв Вячеслав Федорович – ветеран праці ПрАТ «Дзержинський хлібокомбінат».
  11. Забіяка Леонід Олексійович – головний інженер ДП ПАТ «Київхліб» «Булочно-кондитерський комбінат».
  12. Нагорнюк Віктор Володимирович – голова правління ПАТ «Поліссяхліб».
  13. Домбровська Антоніна Василівна – заступник голови правління з виробництва ПАТ «Цар хліб»
  14. Сажнєва Яніна Едуардівна – провідний інженер з якості ПАТ «Цар хліб».
  15. Повидиш Валентина Федорівна – голова правління ПрАТ  «Конотопський хлібокомбінат».
  16. Носенко Валентина Григорівна – головний бухгалтер ПП «Хорольська механізована пекарня».
  17. Репа Лідія Іванівна – заступник директора з питань якості ДП ПАТ «Київхліб» «Булочно-кондитерський комбінат».
  18. Пархоменко Петро Миколайович – генеральний директор ПАТ «Київхліб».
  19. Драган Іван Павлович – директор ДП ПАТ «Київхліб» «Дослідний хлібозавод».
  20. Макельська Наталія Іванівна – директор ДП ПАТ «Київхліб» «Фастівський хлібокомбінат».
  21. Богдан Галина Сергіївна – директор ДП ПАТ «Київхліб» «Хлібокомбінат №11».
  22. Ігнатенко Микола Олексійович – директор ДП ПАТ «Київхліб» «Хлібокомбінат №2».
  23. Сербін Віра Олексіївна – начальник виробництва ПАТ «Новоград – Волинський хлібозавод».
  24. Агаркова Ніна Олексіївна – заступник генерального директора з питань якості ПАТ «Київхліб».
  25. Мойсеєнко Лариса Олександрівна – начальник хлібобулочного цеху ПП «Хорольська механізована пекарня».
  26. Корнійчук Валентина Арсенівна – начальник лабораторії ПАТ «Новоград – Волинський хлібозавод».
  27. Васильченко Олександр Миколайович – генеральний директор Укрхлібпрому.
  28. Драпчинська Надія Петрівна – начальник хлібного цеху ПАТ «Теремно Хліб».
  29. Остапова Антоніна Павлівна – голова правління ПАТ «Теремно Хліб».
  30. Портянко Сергій Федорович – генеральний директор ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».
  31. Войтюк Галина Луківна – головний технолог ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат».
  32. Янчик Катерина Василівна – майстер зміни хлібобулочного цеху №3 ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат».
  33. Євтушенко Лідія Василівна − пекар-майстер ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».
  34. Зінчук Олександр Васильович − голова спостережної ради, начальник відділу   матеріально-технічного постачання і транспорту ПрАТ  Славутський хлібозавод».

<< Назад