Слайд-шоу
Слайд-шоу

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

 

 

 

17 листопада на Міжнародній науково-практичній конференції
«Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві» виступив Генеральний директор,
голова Ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко і доповів про сучасний 
стан
хлібопекарської галузі, основні проблеми та перспективи розвитку.

Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві17 листопада в університеті відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві».

Завдяки використанню сервісу ZOOM, до її роботи змогли долучитися науковці з провідних фахових закладів вищої освіти України, науково-дослідних інститутів, а також колеги зі Жешувського університету та Сільськогосподарського університету в Кракові (Польща), Словацького університету сільського господарства в м. Нітра, Державного університету ім. Акакія Церителі (Грузія).

Інноваційні технології у хлібопекарському виробництвіДо конференції також приєдналися здобувачі, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» і «Технології органічних харчових продуктів».

Роботу конференції відкрив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, який щиро привітав колег, побажав наснаги й успіхів і висловив сподівання на скоре подолання пандемії й зустріч уже в офлайні. Також він представив доповідь, у якій ознайомив учасників наукового заходу з основними науковими напрямами досліджень і здобутками колективу кафедри.

Генеральний директор, голова Ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко доповів про сучасний стан хлібопекарської галузі, основні проблеми та перспективи розвитку».

Перший віце-президент Всеукраїнської асоціації пекарів, директор ТОВ «Київхліб» Юрій Дученко представив доповідь «Проблеми та досягнення хлібопечення України»,. Цікавою та змістовною була доповідь менеджера-технолога ТОВ «Leipurin» Сергія Козакова щодо використання заквасок у хлібопеченні.

У доповіді професорки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віри Дробот були представлені результати наукових напрацювань колективу кафедри щодо підвищення харчової цінності хлібобулочних виробів. У цьому ж напрямі, щодо використання рослинних білків у хлібопеченні, представив розширену доповідь професор Валерій Махинько.

Інноваційні технології у хлібопекарському виробництвіЖваві обговорення викликали доповіді професора кафедри харчових технологій та обладнання переробних і харчових виробництв Полтавської державної аграрної академії Валерія Сукманова та доцентки кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Одеської національної академії харчових технологій Наталії Соколової.

Наукові напрацювання на конференції також представили аспірантки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Людмила Бурченко, Інна Гетьман, Галина Андронович і магістрант Захар Борковський.

До обговорення доповідей долучилася завідувачка кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Харківського державного університету харчування та торгівлі Ольга Самохвалова.

На завершення конференції виступив заступник директора виставкової компанії «Acco International» Юрій Кіщак.