Слайд-шоу
Слайд-шоу

З днем працівників харчової промисловості!

 

 

 

З днем працівників харчової промисловості!

З днем працівників харчової промисловості!Щорічно, в третю неділю жовтня, працівники    хлібопекарської  галузі        України    відзначають своє     професійне    свято     - День працівників харчової промисловості. Це свято має майже півстолітню історію, беручи свій початок  ще з 1966 року.

Хлібопекарська, як і вся харчова промисловість, здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку. Сьогодні наша продукція стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

«Хліб – всьому голова». Цей вислів  знайомий нам з дитинства, і кожен прожитий день  стверджує  правильність народної мудрості. Бо ж  ніде не вміють так  випікати хліб, як  в Україні, його шанують і в кожен запашний коровай пекарі вкладають  часточку своєї душі.

В хлібопекарській галузі працюють люди, котрі по-особливому наділені незгасаючим почуттям єдиної і дружньої родини та виконанням найсвятішої, найблагороднішої земної роботи – народження хліба. Почесна їхня праця, але важка.

То ж  Укрхлібпром  щиро вітає з професійним святом  і  дякує за добросовісну працю всім  працівникам підприємств Укрхлібпрому, а в їхній особі  і всім хлібопекарям України, і зичить добра та щастя, благополуччя та міцного здоров'я, миру, злагоди, збереження кращих виробничих традицій, здійснення творчих планів та задумів і впевненого погляду в майбутнє!  Стабільності та подальших успіхів  «В ім’я  добра і хліба»!

І нехай не тільки свято, але і все Ваше життя буде сповнене радості, веселощів, сміху та щастя!

За дорученням Ради Об’єднання

Голова Ради Об’єднання «Укрхлібпром»

О.М.Васильченко

16 жовтня 2011 року